طبق مصوبه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران استفاده از رمز یکبار مصرف از دی ماه امسال اجباری می شود و دیگر رمز های ایستا برای انجام تراکنش های آنلاین اعتباری نخواهد داشت ، لذا ما سعی کردیم آموزش فعال سازی رمز دوم بکبار مصرف بانک های دولتی و غیر دولتی را در به صورت کاملا رایگان در این اپلیکیشن به صورت جامع و کامل به شما آموزش دهیم که چگونه اقدام به فعال سازی رمز پویا (رمز یکبار مصرف) کنید.

شاید شما هم در فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف ، دچار مشکلاتی مثل :

برنامه ریما یا ارس  (برنامه های ارائه شده توسط بانک کشاورزی یا .) روی اندروید 10 کار نمیکنه چیکار کنم؟!

گوشی من روت نیست اما پیغام روت بودن نمایش میده!! چیکاری رو باید انجام بدم؟

برنامه رمز یکار مضرف برای من کار نمیکنه و

در اپلیکیشن رمز پویا (آموزش رمز یکبار مصرف) به تمامی این سوالات پاسخ داده  است!

همچنین آموزش جامع و کاملی  جهت فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف برای بانک های دولتی و غیر دولتی از 0 تا 100 ارائه شده است.

در بخش پشتیبانی آنلاین برنامه می توانید به صورت بر خط و آنلاین با تیم توسعه دهنده چت کنید و مشکلات احتمالی را با ما در میان بگذراید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

مشکلاتی مثل اینکه چرا برنامه رمز یکبار مصرف روی گوشی من کار نمیکنه

یا اینکه گوشی من روت نیست اما پیغام روت بودن نمایش میده!! چیکاری رو باید انجام بدم؟

و سایر سوالات

همچنین این برنامه یک بخش  اشتراک ویدیو را دارد که می توانید ویدیو های خود و تجارب خود را در این قسمت بارگزاری کنید یا ویدیو های سایر کاربران را مشاهده و لایک کنید یا حتی کامنت بگذارید و.

لازم به ذکر است که این برنامه فقط در کافه بازار منتشر شده است ، لذا آپدیت کردن این برنامه فقط از طریق کافه بازار امکان پذیر است.

لینک دانلود برنامه از کافه بازار : 

https://cafebazaar.ir/app/ramz.poya.koohpayma

سوال / انتقادی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید.

انتشار رایگان برنامه در کافه بازار

دانلود برنامه آموزش رمز پویا

برنامه درسی شبکه اموزش

معرفی مرورگر تور

رمز ,برنامه ,مصرف ,های ,آموزش ,دولتی ,یکبار مصرف ,رمز یکبار ,سازی رمز ,فعال سازی ,رمز پویا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

medadrangipc ایرو دانلود | فراتر از یک وب اطلاعات تخصصی طراحی و سئو mastermovie اخبار سایت بلگ بیست sofenmudi همه چیز درباره هنر گرافیک و طراحی retnahouni frektalegsib دانلود رایگان مقاله12